O nás

Zeller+Gmelin GmbH & Co. KG je středně velký, mezinárodní, přední výrobce na trhu maziv, tiskových barev a průmyslové chemie. A byl založen v roce 1866. Jsme stále rodinná firma se sídlem v Eislingenu / Fils (poblíž Göppingenu).

S 16 dceřinými společnostmi jsme dobře propojeni po celém světě a dodáváme do více než 80 zemí. Naše vysoce kvalitní produkty z divizí průmyslových maziv, Divinol maziv a separačních prostředků, tiskařských barev a chemie mají vedoucí postavení na mezinárodním trhu. Ceníme si individuálních a komplexních řešení a nabízíme výzkum, vývoj a výrobu - vše z jednoho zdroje - z odborného zdroje.

Sídlo

Inovaci chápeme jako klíčovou kompetenci. Jen v našem hlavním sídle v Eislingenu pracuje asi 20% našich zaměstnanců ve výzkumu a vývoji. Neustále se snažíme naše výrobky dále vyvíjet a stále optimalizovat - a přinášet na trh nové inovace.

Jsme ti, co rozumí a řeší, více než 150 let. Protože rozumíme zákazníkovi a vyvíjíme řešení - spolehlivá, flexibilní a šitá na míru. Za vše vděčíme kvalitě naší práce a samozřejmě zkušenostem, kompetenci a vášni našich zaměstnanců.

To vše zkombinujeme do slibu naší značky „EXPERTLY DONE“.

Příběhy úspěchu: Historie ZELLER+GMELIN

Historie firmy
Sídlo

Finanční přehled 2022

Zaměstnanci po celém světě 940
Zaměstnanci v ústředí Eislingen 530
Stážisté v Eislingenu 23
Počet poboček a dceřiných spol. v celkem 11 zemích 17
Obrat v mil. EUR 317
Počet zemí, kam dodáváme 80

Konstantně vysoká kvalita

Zeller+Gmelin vytvořil globální výrobní a servisní síť, která obchodním partnerům poskytuje to, co nejvíce potřebují: stálou vysokou kvalitu!

map